• Nový 6 komorový systém Gealan Comfort s hrúbkou 74mm spĺňa všetky kritéria novodobej okennej techniky. Má dobré tepelnoizolačné vlastnosti a efektívny systém ochrany proti hluku a zlodejom.

  • NATURA 68 sú najlepšou voľbou pre tých, ktorí doma chcú mať prirodzenú krásu dreva za priaznivú cenu. Tri tesnenia zaisťujú optimálne tepelné aj protihlukové izolačné vlastnosti. Oceníte pokoj domova a energetické úspory. Trojvrstvový lepený hranol zvyšuje pevnosť dreva, prináša drevenému oknu dlhšiu životnosť a bezproblémovú funkčnosť.

  • Plastové okná sa vyznačujú moderným dizajnom v podobe zošikmených plôch a oblých hrán zvnútra aj zvonka. To čo vám ponúkame nie je len moderný dizajn, ale aj dlhá životnosť. 

  • Drevené okná Natura 78 s konštrukciou so zvýšeným prierezom (78 mm) umožňujú dosiahnuť významne lepšieho súčiniteľa prestupu tepla oknom. Použitie špeciálneho trojskla navyše ovplyvňuje zvýšenie súčiniteľa U okna. Použitím tohto typu okien v stavebníctve je možné dosiahnuť významné zníženie nákladov na vykurovanie.